Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu a analytické účely využíváme soubory cookies. Zjistit více ROZUMÍM

Pro zobrazení 3D efektu nepotřebujete žádný zdroj napájení ani 3D brýle.

Naše 3D plakáty využívají lentikulární technologii, kdy speciálně upravený obraz potažený lentikulární fólií vytvoří z dvourozměrného obrazu obraz trojrozměrný.

Jedná se prakticky o dokonalý optický klam, který vytvoří jedinečný 3D efekt, případně i pohyb (animaci) na plakátu bez použití jakékoliv energie.

Při pohledu na 3D plakát uvidíte do hloubky 3D obraz, který k vám bude opticky v různých úrovních vystupovat, přičemž efekt umocňuje natočení a pohyb obrazu při sebemenší změně úhlu pohledu na 3D plakát.

Lentikulární fólii tvoří rovnoběžné čočky, které vytvářejí autostereoskopický jev, který člověku zprostředkuje třírozměrný obraz bez použití speciálních brýlí.

3D obraz vidíte díky binokularitě lidského zraku, kdy každé oko vidí scénu z mírně odlišného úhlu a vnímá tedy dva obrazy najednou, které teprve mozek skládá do jednoho prostorového celku.

Pohyb (animace) vzniká přesměrováním zraku rovnoběžnými čočkami na konkrétní část upraveného zakódovaného obrazu, kdy vzdálenější objekty se pohybují pomaleji než bližší objekty.

3D plakát pověsíte na zeď a obraz ihned uvidíte v různých úrovních hloubky, přičemž se navíc bude pohybovat na základě změny Vašeho úhlu pohledu.